Pamatmodelis ar sistēmu
Pirmie soļi akvāristikā visaugstākajā tehniskajā līmenī. Modernais LED apgaismojums un efektīva filtrēšana lieliski papildina Primo koncepciju.
Drošais apakšējais rāmis nodrošina papildu stabilitāti un ļauj uzstādīt akvāriju bez īpašām starplikām.
Rūpīga apdare, augstas kvalitātes materiāli un perfekti saskaņota tehnoloģija nodrošina maksimālu kvalitāti un drošību. Tas nodrošina Vio Cube 54 ilgu kalpošanas laiku.
Uzmanību! Šo preci nevar piegādāt ar kurjeru vai pakomātu – to var izņemt mūsu veikalā vai vienoties ar mums par piegādes cenu!
Maksimālais apgaismojums
Vio Cube 54 vāciņš ir aprīkots ar īpaši taupošu 7W NovoLux LED 40 NEO lampu. Lai atbilstu arī citām jūsu individuālajām prasībām, vāciņu var aprīkot ar līdz pat trim NovoLux LED lampām.
Pateicoties īpašajam Primo vāka dizainam, kondensāta ūdens, kas veidojas aizverot, tiek atgriezts akvārijā. Integrētais atloks ir paredzēts zivju barošanai un ļauj izmantot JUWEL automātisko padevēju.
Jūsu drošībai Vio Cube 54 apgaismojuma sistēmas pārsegu ir pārbaudījusi Vācijas Tehniskā inspekcija (TÜV GS).
Maksimālā jauda nelielā telpā
Vio Cube 54 sistēma ir aprīkota ar jaudīgu Bioflow Super filtru. Šis iekšējais filtrs apvieno efektivitāti ar drošību un veido Vio Cube 54 centrālo daļu. Tas ir balstīts uz principu "Ūdens paliek akvārijā!" un ir visuzticamākais ūdens filtrēšanas veids akvārijā. Bioflow Super ir aprīkots ar jaudīgu filtru un klusu, spēcīgu un ekonomisku Eccoflow 300 cirkulācijas sūkni ar tikai 4,4 vatiem.
Regulējamais sildītājs JUWEL AquaHeat 50 W nodrošina pareizu temperatūru Primo 60 LED. Sildītājs akvārijā paliek neredzams, jo tas ir integrēts filtra korpusā. Regulējamais sildītājs ir arī TÜV / GS sertificēts.